Bratislava – Púchovská 12 Amex park | Žilina –  Teplička nad Váhom

Manipulátor na sklo Oskar 600 OFFROAD (600kg)

Neviete si rady, ako bezpečne previesť a zaskliť ťažká skla nákladov v obchodných centrách alebo na ulici? Odpoveďou vám môže byť manipulátor na sklo Oskar 600, ktorý túto prácu zvládne na jedničku a hlavne bez ťažkej driny!
Je určený pre prácu na tvrdých a spevnených podkladoch. Veľké pneumatiky, ktorými je vybavený majú výbornú priľnavosť a umožňujú aj jazdu vonku. Práca s týmto zariadením je skôr hrou a zábavou.

1800mm teleskopicky výsuvné rameno je vybavené mikroposunem pre jemné dosadnutie skla do rámu. Vďaka veľkej nosnosti tohto „báječného snaživých“ uchopíte, preveziete a osadíte skla a neporézne materiály, až o váhe 600 kg. Rameno je opatrené šiestimi prísavkami, ktoré môžete podľa potreby otáčať o 360 ° a ľubovoľne posúvať či odpájať. Sklo (ťažisko) môžete dostať až do výšky 4,38 m (sklo vodorovne) alebo 3,90 m (sklo zvisle), nosnosť 200 kg.

Manipulátor je len 940 mm široký, ideálny pre nájazd do dodávky po 1 m široké rampe (na želanie). Vďaka diaľkovému káblovému ovládania nestrácate kontakt so sklom, u ktorého môžete stať. Elektrický pohon je možné nastaviť do režimu mikropojazdu. Miniete Ak stred rámu, pomôže vám s usadením skla elektrický posun ramena vpravo a vľavo (4 cm / 4 cm).

Nosnosť: 600 kg (graf zaťaženie k dispozícii na požiadanie)
Hmotnosť: 608 kg bez protizávažie (+322 kg so závažím), celkom 930 kg

Prečo práve my?

Manipulácia s rôznymi typmi materiálov

Dlhoročné skúsenosti s veľkoformátovým zasklievaním

Zasklievanie v komplikovaných a ťažko dostupných priestoroch so špecializovanou technikou

Nebojíme sa výziev a spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste