Bratislava – Púchovská 12 Amex park | Žilina –  Teplička nad Váhom

Manipulátor na sklo Oskar 350 OFFROAD (350kg)

Neviete si rady, ako bezpečne previesť a zaskliť ťažká skla nákladov v obchodných centrách alebo na ulici? Odpoveďou vám môže byť manipulátor na sklo Oskar 350, ktorý túto prácu zvládne na jedničku a hlavne bez ťažkej driny!
Je určený pre prácu na tvrdých a spevnených podkladoch. Veľké pneumatiky, ktorými je vybavený majú výbornú priľnavosť a umožňujú aj jazdu vonku. Práca s týmto zariadením je skôr hrou a zábavou.

600 mm teleskopicky výsuvné rameno je vybavené mikroposunom pre jemné dosadnutie skla do rámu. Vďaka veľkej nosnosti uchopíte, preveziete a osadíte skla a neporézne materiály, až o váhe 350 kg. Rameno je opatrené štyrmi prísavkami, ktoré môžete podľa potreby otáčať o 360 ° a ľubovoľne posúvať či odpájať. Sklo (ťažisko) môžete dostať až do výšky 2,50 m (sklo vodorovne) alebo 2,65 m (sklo zvisle), nosnosť 200 kg.

Manipulátor je len 771 mm široký, ideálny pre nájazd do dodávky po 1 m široké rampe (na želanie). Vďaka diaľkovému káblovému ovládania nestrácate kontakt so sklom, u ktorého môžete stať. Elektrický pohon je možné nastaviť do režimu mikropojazdu. Miniete Ak stred rámu, pomôže vám s usadením skla elektrický posun ramena vpravo a vľavo (4 cm / 4 cm).

Nosnosť: 350 kg (graf zaťaženie k dispozícii na požiadanie)
Hmotnosť: 335 kg bez protizávažie (+200 kg so závažím), celkom 535 kg

Zavolajte nám

0911 244 404

Objednávajte

office@btlift.sk

Prečo práve my?

Manipulácia s rôznymi typmi materiálov

Dlhoročné skúsenosti s veľkoformátovým zasklievaním

Zasklievanie v komplikovaných a ťažko dostupných priestoroch so špecializovanou technikou

Nebojíme sa výziev a spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste